برگزاری دوره های آموزشی در سازمان شما

آشپز که دو تا باشد …..

 

 

 

آشپز که دو تا باشد …..

چرا برخی از شرکتها از مشاور و مربی و مدیر خود نتیجه نمی گیرند ؟ حتما شنیده اید که وقتی می خواهی غذا درست کنی بهتر است از یک آشپز استفاده کنی… چون آشپز که دو تا باشد غذای شما یا شور می شود یا شیرین . برخی شرکت ها مشاور و مربی می گیرند تا شرکت شان را رشد و بهبود دهند ولی ناگهان وسط کار به دلایلی به یک مربی و مشاور دیگری مراجعه می کنند و متاسفانه ناگهان چند پله عقب تر بر می گردند. وقتی برای یک تیم فوتبال یک مربی انتخاب می کنیم باید با برد و باختش مدتی بسازیم نه اینکه تا با مشکل مواجه شدیم سریع مربی عوض کنیم همین اتفاقی است که دلیل اصلی عدم رشد خیلی از تیم ها و شرکت هاست. متاسفانه در بسیاری از تیم ها و شرکت ها این جابجایی مربی و مدیر و مشاور آنها را سالیان سال به عقب بر می گرداند. یک سوال،
آیا شما در جریان درمان خود تحت نظر یک پزشک سراغ پزشک دیگری می روید؟ خیر. چرا که ممکن است نظرات این دو پزشک کاملا در تناقض یکدیگر بوده و باعث شدت بیماری شما شود.
پس بهتر است مانند برخی از تیم های فوتبال حرفه ای در اروپا مدت زیادی به مربی خود اعتماد کنید تا نتیجه بگیرید.

درباره مشاور فروش و بازاریابی

علی خویه مدرس دانشگاه، سخنران، مشاور، محقق و مجری سیستم هاو برنامه های بازاریابی، ارتباطات، تبلیغات، خلاقیت، تجارت و فروش – با بیش از 18 سال تجربه اجرایی، مولف و مترجم 12 کتاب مرجع، کاربردی و تخصصی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، مجری و مشاور بیش از ۲۰۰ پروژه مختلف در سراسر کشور،دارای سابقه بیش از ۳۵۰۰۰۰ نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از ۱۰۰ ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما، عضو هیات تحریریه نشریات مختلف و مشاور مدیران عامل مطرح و برتر شرکت ها و سازمان های ملی و بین المللی …….

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.

*

code

x

این مطلب را نیز بخوانید

برندسازی بازاریابی و فروش در صنعت مبلمان و دکوراسیون توسط استاد علی خویه

برندسازی، بازاریابی و فروش در صنعت مبل و دکوراسیون

    دوره آموزش جامع مدیریت برند در صنعت مبلمان، دکوراسیون و ...