برگزاری دوره های آموزشی در سازمان شما

همگی خانم و آقای مدیر هستیم!

 

مدیریت مفهومی است که بسیاری آن را به اشتباه تنها متعلق به کسانی میدانند که به لحاظ قراردادی مسوولیت مدیریت مجموعه ای را دارند اما اگر خوب نگاه کنیم می بینیم همه افراد جامعه نیازمند مدیریت درست و بهینه ی تمام امور شغلی و زندگی خود هستند.اگر :

* توانمندی های خود، زندگی و جامعه و محیط شغلمان را خوب بشناسیم

* محدودیت ها، تهدیدات کنونی و آتی آنها را بدانیم

* برای مسیرمان هدف و یا اهدافی تعریف کنیم

* ابزار رسیدن به هدف ها را مشخص کنیم

آن وقت می توانیم با همت و انگیزه ای مناسب موفقیت را در آغوش بکشیم. مدیر یک فروشگاه، سازمان و شرکت ، فروشنده، پزشک، کار مند، کارگر و حتی یک خانم خانه دار همگی در جایگاه خود مدیر هستند. گاهی دفترچه ای داشته باشیم و برای خود یادداشتهایی بنویسیم:

۱_من …… هستم. شغلم و نقش اجتماعی ام….. است.

۲_ چطور می توانم در جایگاه خود موفق تر باشم؟ چه راههایی برای آن وجود دارد؟

۳- چه مشکلاتی بر سر راهم وجود دارد؟ چطور می توانم همه یا بخشی از مشکلات را از سر راهم بر دارم؟

پرسش هایی از این دست می تواند بسیار به خود آگاهی و بهبود شرایط زندگی و کسب و کار ما کمک کنید. کافی است گاهی با خودمان خلوت کنیم. مشکلات همیشه وجود دارند. بخشی از آن ها غیر قابل کنترلند. مهم این است که آن ها را بشناسیم و برای پشت سر گذاشتن آن ها تلاش کنیم.

درباره مشاور فروش و بازاریابی

علی خویه مدرس دانشگاه، سخنران، مشاور، محقق و مجری سیستم هاو برنامه های بازاریابی، ارتباطات، تبلیغات، خلاقیت، تجارت و فروش – با بیش از 18 سال تجربه اجرایی، مولف و مترجم 12 کتاب مرجع، کاربردی و تخصصی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، مجری و مشاور بیش از ۲۰۰ پروژه مختلف در سراسر کشور،دارای سابقه بیش از ۳۵۰۰۰۰ نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از ۱۰۰ ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما، عضو هیات تحریریه نشریات مختلف و مشاور مدیران عامل مطرح و برتر شرکت ها و سازمان های ملی و بین المللی …….

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.

*

code

x

این مطلب را نیز بخوانید

دکتر علی خویه مشاور و مربی تغییر بهبود و تحول سازمان و مدیریت

نمایندگی فروش برای محصولات وارداتی

راهکارهای یافتن نمایندگی فروش برای محصولات وارداتی صادرات و واردات، پایه های ...