برگزاری دوره های آموزشی در سازمان شما

روش های بازاریابی املاک و مستغلات مهندسی فروش املاک دکتر علی خویه

 

 

نقش بازاریابی در دنیای به شدت رقابتی امروز، غیر قابل انکار است. حال، زمانی که این پدیده حیاتی دنیای نوین را برای به کارگیری در صنعت سنتی ولی درحال رشد ساختمان درنظر قضیه بگیریم، کمی پیچیده تر هم میشود. صنعتی که از زیرساختهای اولیه ی توسعه هر کشوری به حساب می آید و بهبود روشها و راهکارها در آن، خود موجب حرکت چرخ عظیم توسعه و پیشرفت آن کشور می شود. برخی از روش های روز و تبلیغات بازاریابی در کشورهای توسعه یافته به مراتب با هزینه کمتر و بازده بالا انجام ؛ میگردد لیکن در کشور عزیزمان ایران به دلیل وابستگی تبلیغات و بازاریابی به سیاست اقتصاد ؛ عمومی کشور ؛ رشد علمی و فرهنگی و موارد دیگر عملا بکارگیری متدهای روز و جدید به دلیل هزینه بالا و بازده کم امکانپذیر نیست.


در ایران طی سالهای اخیر شاهد رشد و توسعه بکارگیری روشهای نوین بازاریابی تبلیغات و در پروژه های ساخت و ساز مسکونی، تفریحی، تجاری، اداری و شهرک ها بوده ایم. ارتباطات بازاریابی در این صنعت با اهداف زیر مورد توجه و استفاده قرار گیردمی گیرد:
جذب مشتری با کیفیت برای پیش خرید یا خرید واحدهای در دست ساخت یا آماده تحویل
جذب سرمایه گذار برای مشارکت در طرحها و پروژههای ساختمانی
جذب فعالان تجاری (بعنوان مثال برندهای مطرح) برای حضور و فعالیت اقتصادی در این مجتمع ها پس از آماده سازی
جذب بازدیدکننده و مشتری پس از شروع فعالیت مجتمعها به ویژه مجتمع های تجاری تفریحی

 


برای تحقق هر یک از اهداف فوق، شرکتهای سرمایه گذار، طراح و سازنده این پروژه ها در حوزه بازاریابی و ارتباطات نیازمند خدمات مختلفی هستند
تحقیقات بازاریاب ی و طرا ح ی کمپی ن: این خدمات با هدف کمک به فروش سریع و با کیفیت واحدهای مسکونی، تجاری و اداری و نیز معرفی کل پروژه در کمترین زمان و با روشی مقرون به صرفه ارائه میشود. کمپین یک برنامه جامع یکپارچه تبلیغاتی است که کلیه رسانههای موثر برای جذب مشتری در کمترین زمان شناسایی انتخاب و میکند. بعلاوه، پیامهای ارتباطی و جذاب اثرگذار در قالب کمپین خلق شده و از طریق رسانه های انتخاب شده به مخاطبین هدف / بازارهای هدف انتقال مییابد.
ساخت تیزر و فیلم صنعتی: فرایند معرفی جذب و مشتری و سرمایهگذار در بسیاری از پروژههای ساختمانی مدتها قبل از شروع عملیات ساخت شروع میشوند. مهمترین ابزار برای معرفی این پروژهها تیزرها و فیلمهای صنعتی با ساختارهای رئال، انیمیش یا ترکیبی است.
تهیه کاتالوگ: در پروژههای ساختمانی بزرگ یکی از مهمترین ابزارهای معرفی و فروش هایکاتالوگ جامع هستند. این هاکاتالوگ اطلاعات دقیقی از پروژه را بطور مستقیم به خریدار احتمالی و سایر ذینفعان پروژه ارائه میدهد.
مالتی مدیا و وبسای: شبکه اینترنت یک چندرسانه ای ارزان و بسیار موثر است. واحدهای فناوری اطلاعات می توانندکلیه خدمات ساخت مالتی مدیا، کاتالوگ های  الکترونیکی را برای پروژه های ساختمانی بزرگ و متوسط به مشتریان ارائه کنند

بازاریابی و فروش املاک و مستغلات real-estate-selling-marketing

بازاریابی و فروش املاک و مستغلات real-estate-selling-marketing

 

تبلیغات محیطی: بخش تبلیغات محیطی می تواند بهترین های موقعیت مکانی را برای معرفی و تبلیغ پروژههای ساختمانی با صرف هزینه های بسیار معقول اقتصادی و ارائه نماید. بعلاوه این واحد میتوان با استفاده از موقعیت مکانی پروژه، آنرا تبدیل به یک رسانه موثر و کم هزینه نماید.
معماری و دکوراسیون داخلی: واحد خدمات معماری و دکوراسیون داخلی می تواند دربازاریابی نوین به پروژههای مسکونی، تفریحی، تجاری، اداری و نیز طرحهای ساختمانی چندمنظوره خدماتی با دامنه وسیع ارایه دهد که این فعالیتها از قبیل مشاوره، طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی و فضای بیرونی را شامل می شود

 

مدیریت بازاریابی و فروش املاک و مستغلات

دوره آموزشی تحلیل بازار مسکن و مدیریت بازاریابی املاک و مستغلات در ایران

·

دوره آموزشی تحلیل بازار مسکن و مدیریت بازاریابی املاک و مستغلات در ایران

تحلیل بازار املاک و مستغلات

مدرس: علی خویه www.khooyeh.ir

مدرس دانشگاه، مولف و مترجم ۱۲ کتاب تخصصی با ۱۹ سال تجربه اجرایی حرفه ای

محتوای دوره:

 تعریف جدید و جامعی از مسکن

· معرفی جایگاه مسکن در ابعاد مختلف

· شناخت ویژگی های بازار ملک و مسکن

· شناخت عوامل مؤثر بر بازار مسکن و ملک

سطوح تجزیه و تحلیل املاک و مستغلات

متغیرهای اقتصاد کلان

سطح تجزیه و تحلیل: صنعت

تجزیه و تحلیل بازار

هدف تجزیه و تحلیل بازار

تعریف تجزیه و تحلیل بازار

حدود تجزیه و تحلیل بازار

بخش بندی بازار املاک و مستغلات

معیارها و متغیرهای اثرگذار بر طرف تقاضای بازار مسکن

· معرفی انواع تقاضا در بازار ملک و مسکن

تجزیه و تحلیل بازار: تصمیم گیری

سطوح تجزیه و تحلیل بازار

متغیرها و شاخص ها تجزیه و تحلیل بازار

فهرست متغیرهایی که عموماً در تجزیه و تحلیل بازار مورداستفاده قرار می گیرند

رویکردهای تجزیه و تحلیل بازار

برون یابی سادۀ روند

نظام بازار املاک و مستغلات

· معیارها و متغیرهای اثرگذار بر طرف عرضه بازار مسکن

· قوانین متاخر زمین که بر بازار مسکن و ملک اثر گذار بوده اند

·

· بررسی نشانه های فرا بخشی در بازار مسکن

تجزیه و تحلیل ساختاری

محرک های اصلی تقاضا برای املاک و مستغلات مسکونی

محرک های اصلی تقاضا برای املاک و مستغلات تجاری

محرک های اصلی تقاضا برای املاک و مستغلات صنعتی

سطح تجزیه و تحلیل: سرمایه گذاری

· تحلیل بازار مسکن

· تبیین الگوی بازار ملک و مسکن

· بررسی سناریوهای حرکت و روند بازار مسکن در آینده

درباره مشاور فروش و بازاریابی

علی خویه مدرس دانشگاه، سخنران، مشاور، محقق و مجری سیستم هاو برنامه های بازاریابی، ارتباطات، تبلیغات، خلاقیت، تجارت و فروش – با بیش از 18 سال تجربه اجرایی، مولف و مترجم 12 کتاب مرجع، کاربردی و تخصصی، عضو انجمن های ملی و بین المللی، مجری و مشاور بیش از ۲۰۰ پروژه مختلف در سراسر کشور،دارای سابقه بیش از ۳۵۰۰۰۰ نفر ساعت دوره ها و کارگاه های آموزشی و کاربردی و اجرایی به سازمانها شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی و همکاری های مختلف اجرایی و تخصصی با برندهای معتبر و مشهور بین المللی، مشاور ارشد مدیران عامل مطرح و برندهای معتبر، با ارایه بیش از ۱۰۰ ها عنوان مقاله تخصصی، سخنرانی در بیش از صد سمینار مختلف و سخنران برتر ده ها سمینار، مهمان و کارشناس برخی از برنامه های صدا و سیما، عضو هیات تحریریه نشریات مختلف و مشاور مدیران عامل مطرح و برتر شرکت ها و سازمان های ملی و بین المللی …….

پاسخی بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود.

*

code

x

این مطلب را نیز بخوانید

علی خویه، www.khooyeh.ir، مدرس دانشگاه، مولف ومترجم 12 کتاب تخصصی، www.khooyeh.com، با 19 سال تجربه اجرایی حرفه ای، کانال تلگرام @alikhoobeh و مدرس بازاریابی، مدرس فروش، مشاور فروش، sales consulting، sales teacher، مدرس و مشاور برند و برندسازی، مدرس برند، مدرس CRM، مدرس مذاکره، مدرس مدیریت، مشاور مدیر عامل، مشاور مدیریت، مشاور برند، مشاور و مدرس کسب و کار، مشاور و مدرس مدیریت، مشاور استات اپ، مدرس استارت اپ، start up teacher، مدرس MBA، مدرس DBA، استاد علی خویه، سخنران فروش، سخنران بازاریابی، سخنران برند،

فیلم های آموزشی و مشاوره ای علی خویه

علی خویه. مشاور و مدرس شرکت های معتبر ملی و بین المللی. ...